خدمات

با توجه به ماهیت ایجاد شرکت توزیع گستران که همانا توزیع بدون واسطه مواد غذایی و بهداشتی در سطح استان خوزستان بوده ، شرکت توزیع گستران هدف خود را بر همین مموال پایه گذاری نموده و توانسته خود را به عنوان یک شرکت توزیع مویرگی که تنها دغدغه اش توزیع کالای با کیفیت در سطح استان است معرفی نماید و در پایان سال 98 توانسته با تعداد 6000 مشتری، فعالیت نماید .

نتیجه این هدفگذاری حذف واسطه های اضافی مانند عمده فروشان و بنکداران بوده و نیز بدلیل مویرگی بودن روش عملکرد ، پوشش یکدست و کاملی در تمام نقاط تحت نظارت شرکت ایجاد شده و این به معنای حضور محصول مورد نظر در تمامی فروشگاه هاست و از فروش نقطه ای و منطقه ای جلوگیری می کندو این بزرگترین دست آورد توزیع مویرگی است.(شناخت و فروش محصول حتی در دورترین نقاط)همچنین با داشتن امکانات مناسب جهت نگهداری و توزیع مناسب کالا درکوتاهترین زمان ممکن و نیز داشتن موقعیت جغرافیایی مشتریان با برنامه ریزی بهتر می توان پوشش را به حداکثر برسانیم.

شرکت توزیع گستران همواره به استفاده از ابزار های بروز در جهت ثبت سفارش معتقد بوده و تمام سفارش ها به صورت آنلاین ثبت می گردد.همچنین استفاده از تبلیغات میدانی نظیر تابلوهای فروشگاهی ، بیلبورد ، استند و تابلوهای روان و ... اقداماتی در جهت معرفی محصول به مشتریان محسوب می گردند که در دستور کار و برنامه ریزی شرکت توزیع گستران همواره جاری و ساری بوده است. همچنین جهت معرفی محصولات جدید در چند برهه زمانی مناسب از تیم های سمپلینگ استفاده می نماییم.

شرکت توزیع گستران با ایجاد تعهد در پرسنل فروش و توزیع درحال فعالیت ، خود را ملزم به رعایت هر چه بهتر و بیشتر حقوق مشتریان دانسته و این مژده را به مشتریان خود می دهد که همواره در سریعترین زمان ممکن از زمان ثبت سفارش ،حداکثر تا 48 ساعت نسبت به تحویل کالا اقدام نماید. و این خود باعث ایجاد چهره ای خوشنام از مجموعه گردیده است.