سوالات متداول

این شرکت در مقاطع زمانی مختلف ، برحسب نیاز و در غالب مشاغل موجود که در قسمت فرصت های شغلی آمده است ، نیاز به به نیرو دارد و عموماً این موقعیت ها در قسمت آگهی استخدام وبسایت قابل روئیت است.

1 ) تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان آسمانی

۲)دارا بودن حداقل و حداکثر سن اعلام شده جهت موقعیت های شغلی مورد نظر

۳) دارا بودن کارت پایان خدمت و یا یکی از معافیت‌های قانونی برای آقایان

۴) داشتن تحصیلات و تخصص لازم جهت احراز شغل مورد نظر

۵) نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۶) عدم اعتیاد به الکل و مواد مخدر

۸) داشتن تندرستی و توانایی انجام وظایف محوله براساس شرح شغل

تمامی رزومه های ثبت شده در بانک اطلاعات متقاضیان همکاری ، به صورت هفتگی بررسی می شوند. در صورتی که مشخصات رزومه ارسالی، با موقعیت های شغلی موجود در شرکت تطبیق داشته باشد، حداکثر طی دو هفته با متقاضی تماس گرفته خواهد شد و باقی رزومه ها در بانک اطلاعات ما محفوظ می ماند و در فرصت های شغلی بعدی در صورت تطبیق شرایط شما با هر یک از فرصت های شغلی با شما تماس گرفته خواهد شد.

آپلود رزومه در قالب فایل DOC یا PDF الزامی نیست ولی می تواند بسیار موثر باشد و ما توصیه می کنیم درصورتیکه رزومه آماده دارید ، حتماً پیوست کنید. آپلود مدارک تحصیلی در این مرحله توصیه نمی شود.

متقاضیان می توانند رزومه تکمیلی خود را به آدرس های tozi.gostaran@gmail.com ایمیل کنند.

با توجه به امکان تکمیل فرم استخدامی به صورت آنلاین و امکان ایمیل کردن رزومه، نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد.

۱-نداشتن شرایط اولیه برای هیچیک از فرصت های شغلی موجود در شرکت

۲- وجود اشخاصی که به لحاظ تحصیلات ، سن و سال ، سوابق شغلی و یا دوره های آموزشی و مهارت ها از شرایط بهتری نسبت به شما برخوردارند و در حالت مساوی نسبت به شما در اولویت هستند .

۳-عدم نیاز به حضور شما در آن مقطع زمانی

خیر ، ممکن است شما برخوردار از شرایط اولیه باشید ، اما در شرایط مساوی نسبت به سایر داوطلبان از اولویت برخوردار نباشید ( به دلایل ذکر شده در بالا ) ، اما رزومه شما در بانک اطلاعات متقاضیان همکاری ذخیره شده و در فرصت های بعدی برای همان شغل و یا حتی سایر فرصت های شغلی با شما تماس گرفته خواهد شد . مگر آنکه شما برای هیچیک از فرصت های شغلی موجود در شرکت توزیع گستران حائز شرایط نباشید .

در صورت برخوداری متقاضی از شرایط اولیه احراز شغل در موقعیت های شغلی موجود، حتماً با متقاضی تماس گرفته خواهد شد. در صورت نیاز، متقاضیان می توانند با ارسال ایمیل با عنوان “پیگیری” به آدرس tozi.gostaran@gmail.com وضعیت خود را پیگیری نمایند.

کلیه اطلاعات ثبت شده در سایت کاملاً محرمانه خواهد بود و فقط توسط همکاران در واحد منابع انسانی شرکت و به منظور بررسی در موقعیت های شغلی احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتیکه متقاضیان، به لحاظ سن ، تحصیلات ، دوره های آموزشی و مهارت های مرتبط ، شرایط اولیه احراز شغل را دارا باشند ، این امکان وجود دارد که در فرآیند استعدادیابی و پرورش قرار بگیرند و جذب شوند.

در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.

اولویت استخدام با داوطلبانی است که از شرایط اولیه شرایط استخدام مندرج در وبسایت برخوردار باشند.

همه رزومه های موجود در بانک اطلاعات متقاضیان همکاری باقی می ماند و حذف نمی شوند.

برای پرسنل فروش و اداری و توزیع روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۵:۰۰

برای پرسنل فروش ( ویزیتورها ) شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۳:۲۰ و ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۰۰

برای پرسنل انبار (کارگران و انبارداران )شنبه تا پنجشنبه در شیفت صبح از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۴:۱۰ و در شیفت عصر ۱۲:۲۰ الی ۲۰:۰۰

جمعه ها و تمامی تعطیلات رسمی کشوری در شرکت توزیع گستران تعطیل محسوب می شود .

محل استقرار شرکت توزیع گستران واقع در منطقه امانیه ، خیابان مدنی ، خیابان جندی شاپور ، روبروی اداره کار ناحیه غرب اهواز ، پلاک ۱۶ می باشد.

موقعیت های شغلی موجود در این شهر صرفاً برای داوطلبان بومی و ساکن اهواز در نظر گرفته می شود اما امکان و فرصت همکاری برای داوطلبین ساکن سایر شهرستان های استان خوزستان در شهرهای آبادان ، خرمشهر ، ماهشهر ، امیدیه ، بهبهان ، مسجد سلیمان ، ایذه ، شوشتر، دزفول و اندیمشک و برای شغل ویزیتوری با شرایط یکسان با فروشندگان بومی شهر اهواز وجود دارد.